ДОЧІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО “СТАЛЬЗАВОД ТАС” пропонує Вам співпрацю в галузі постачання садово-паркових меблів власного виробництва

Литі садово-паркові меблі ідеально підходить для використання просто неба. Литі меблі стійкі, витончені і невибагливі до сезонних перепадів температур і опадів. Докази довговічності чавуну можна знайти у багатьох природно-історичних парках не лише України, а й інших країн світу. Литі чавунні вироби віками прикрашають міські парки світових столиць, і навіть найсуворіша негода не може зруйнувати гідну красу цього благородного металу.

Садово-паркові меблі – це одна з найважливіших і необхідних речей, яка є в парках, скверах та дворах багатоповерхових будинків. Якщо ви хочете купити красиві та незвичайні садово-паркові меблі для власного саду на дачі, то ми можемо запропонувати вам предмети, виготовлені з чавуну. Крім того, якщо ви вирішите придбати у нас литі меблі, ви завжди можете бути впевнені як матеріал, з якого вони виготовлені. Нашим меблям не страшні 40-градусна спека, мороз, вітер і сніг, вони незмінно стоятимуть у літню спеку та зимовий холод.

  А після того, як ви встановите наші меблі у своєму парку, дворі чи садочку, вони на довгі роки стануть улюбленим місцем для багатьох і багатьох поколінь

 

[/vc_column]
[/vc_row]

Наші переваги

1.Наші садово-паркові меблі відрізняться високою якістю, міцністю, довговічністю та привабливим дизайном, що дозволяє органічно вписуватися в міське та присадибне середовище.

2. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами та дизайном. Шановний Клієнте, якщо у Вас виникли додаткові питання щодо продукції МП «ДСЛЗ» – зателефонуйте, будь ласка, за контактним телефоном. Ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання!